Optiquattro Nedir?

optiquattro teknolojisi

4 konuda tek çözüm

Evcil hayvan sahiplerinin hayvanlarını ne kadar önemsediğinin farkındayız.
Onlar bu bağlılıklarını, onları uzun, mutlu ve sağlıklı bir yaşam için en iyi şekilde besleyerek göstermektedir.


Petline olarak, evcil hayvanların optimum sağlık durumunu sağlamak vehastalıkları minimize etmenin genel refahın en önemli unsurlarından birisi olduğunu deneyimlemekteyiz.


Beslenme yoluyla yakın dostlarınızın bağışıklık sistemini iyileştirmeye odaklanmak da markamızın en temel stratejilerimizden bir tanesidir.


Büyük bir inovasyon olarak adlandırılan ve Petline’in Alltech ile birlikte geliştirdiği OptiQuatro teknolojisi ile sunulan beslenme çözümleri, lezzeti arttırır, bağırsak sağlığını korur ve daha iyi bir bağışıklık sistemi için doğal savunma mekanizmaları oluşturur.

Siz de yakın dostlarınız için OptiQuattro katkılı Petline konserve ve ıslak mama grubuna geçin, rahat edin.

 Bu teknolojiyi kedi ve köpekler için dört ana unsur ile ifade eder.

Optıquattro

 Bu teknolojiyi kedi ve köpekler için dört ana unsur ile ifade eder.

Biyoyararlanım

Besin alımını teşvik etmek, evcil hayvanların sağlıklı gelişimini sürdürmede önemli bir etkiye sahiptir. OptiQuattro teknolojisi ile üretilen yüksek sindirilebilirliğe sahip besinler yakın dostlarımızın güçlü bir bağışıklık sistemi oluşturmasında önemli bir etkiye sahiptir. İyi tüy/kürk kalitesi, optimum deri sağlığı, maksimum antioksidan seviyesi ve diğer besinlerle etkileşimin önlenmesi sonucunda ulaşılan yüksek kalsiyum, selenyum ve vitamin seviyesi biyoyararlanımın maksimize edilmesi sonucu ulaşılmak istenen amaçlardır.

Dışkı Koku Kontrolü

Yapılan araştırmalarda, evcil hayvan sahibi olmada yaşanan en büyük sıkıntılardan birinin dışkı kokusu olduğu ortaya konulmuştur. Evcil hayvanınızın dışkısının bakteri aktivitesi ile ayrışması, kötü bir kokuya sahip amonyak ve diğer zararlı gazları açığa çıkartmaktadır. Bu gazlar, özellikle kapalı alanlarda evcil hayvanlar ve insanlar için rahatsız edici olabilmektedir. OptiQuattro teknolojisinin içerdiği özel içerikler sayesinde dışkı ve idrardaki amonyak konsantrasyonunda %50’ye varan azalma olduğu klinik deneylerle kanıtlanmıştır.

Güçlü Bağışıklık

Kedi ve köpeklerin bağışıklık sistemi son derece karmaşıktır. Pek çok şey bağışıklık sistemini tehlikeye atarak hastalık riskini arttırmaya neden olabilir. Beslenme stratejileri yoluyla sağlıklı bir bağışıklık sistemini sürdürmek patojenlere karşı koruma sağlamakta kedi ve köpeklerin genel sağlığını iyileştirmektedir. OptiQuattro teknolojisinin içerdiği üstün probiyotik ve prebiyotiklerle yakın dostunuzun strese karşı daha yüksek direnç gösterdiğini, optimum performansa ulaştığını, güçlü bir bağışıklığa sahip olduğunu anlayacaksınız.

Sürdürülebilir Tazelik

Proteinin yapısal bozulmasının engellenmesi, evcil hayvan gıdasının tavsiye edilen son tüketim tarihine kadar (ambalajı açılmayacak şekilde) protein deformasyonun engellenmesi açısından dikkat edilmesi gereken önemli bir husustur. OptiQuattro teknolojisi ile evcil hayvanınızın yediği gıdalardan maksimum fayda görmesi sağlanırken aynı zamanda tazelik ile birlikte gelen lezzet ile büyümenin sürdürülebilmesi sağlanır. OptiQuattro teknolojisi ile evcil hayvanınız yediği gıdalar sayesinde hem sağlığını güçlendirir hem de tazeliğin getirdiği lezzet ile devamlı büyüme sağlanır.