Petline Hakkında

funny pets lying together under plaid on sofa
PETLINE pet food HAKKINDA

İlhamlandıran Gizem...

Petline Pet Food, Türkiye başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteren, 2009 yılından bu yana evcil hayvan ürünleri sektörüne yön veren köklü ve tecrübeli bir markadır. 

Petline Pet Food’un modern üretim teknolojileriyle harmanlanmış kalite anlayışı, kedi veya köpeklerinin sağlığına önem veren evcil hayvan sahipleri için aranılan bir tercih sebebidir ve küçük dostlarımızın yaşam evrelerinin her aşamasında oluşabilecek farklı ihtiyaçlarına yanıt verebilen geniş bir ürün çeşitliliği sunmaktadır. 

Büyük bir yenilik olarak; mamalarımızı, dünyanın en büyük biyoteknoloji firması olan Alltech formül ve bileşenleri ile güçlendiriyoruz. Alltech bilimsel yenilikler ve besleme yoluyla evcil hayvanların sağlık ve performansını geliştirmeyi kendisine hedef olarak seçen, merkezi Amerika’da bulunan, sektöründe lider, köklü bir kuruluştur. Patentli bir teknoloji olan ve ürün içeriğine eklenen eşsiz ve sağlıklı besin destek ve takviyeleri içeren Petline Natural Animal Nutrition® ile de evcil hayvanınızın mamasını sağlıklı ve eşsiz kılıyor, evcil hayvan sahiplerinin ve lezzet düşkünü sevimli dostlarımızın beğenisine sunuyoruz.

Mamalarımızın lezzet ve tazeliğini dünyanın en ileri ambalaj kilit teknolojisi olan EasyOpen ile sağlıyoruz. “EasyOpen” teknolojisi mamalarımızı ısı, ışık ve nemden korur, bu sayede mamalar kullanıcıları yormadan uzun süre orijinal paketinde kullanılabilir. Minik dostlarımıza ise mamamızı keyif ve sağlıkla yemek kalır.

Doğanın gizeminden ilham alınarak oluşturulan; patentli bir teknoloji olan Petline Natural Animal Nutrition®, kedi ve köpeklerin ihtiyacı olan tüm yağ asitlerinin kombinasyonu ile hormon ve vitamin yapıtaşı olan, canlı bünyede kimyasal tepkimelerin denetiminden sorumlu enzimlerin muhteşem bir birleşimidir.

Bu patentli teknoloji, içerdiği yem katkı maddeleri ve premikslerle doğru iskelet yapısının oluşturulmasında; büyüme ve gelişme desteğinin sağlanmasında, sağlıklı deri ve tüy yapısı için gerekli olan elementlerin vücutta doğru kullanılmasında etkili olur. 

Aynı zamanda besinlerin hızlı emilimini sağlayıp, sindirim sistemini güçlendirici yapısı sayesinde koku ve amonyak kontrolünü sağlanmasında görev yapan özel hammaddeler ile sağlıklı bir metabolizma desteğinin sunulmasına yardımcı olur. Hücresel savunma sistemini güçlendirici katkıları ile sağlıklı doku yapımı sağlayıp kedi ve köpeğinizin daha uzun yıllar sağlıklı yaşamasına katkıda bulunur.