Petline İhracat

PETLINE pet food İhracat

Dünya Çapında Büyüyen Marka Petline

Petline Super Premium Pet Food, Türkiye başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteren, 2009 yılından bu yana evcil hayvan ürünleri sektörüne yön veren köklü ve tecrübeli bir markadır. Petline Pet Food modern üretim teknolojileri ile harmanlanmış kalite anlayışı ile evcil hayvan sağlığına önem veren evcil hayvan sahipleri için aranılan bir tercih olup küçük dostlarımızın yaşam evrelerinin her aşamasında oluşabilecek farklı ihtiyaçlarına yanıt verebilen geniş bir üçün çeşitliliği sunmaktadır.

Ülkemizde her geçen gün büyüyen satış ağımızın yanı sıra Petline Super Premium Pet Food yurtdışında da onlarca ülkede distribütörlük yada bayilik ağı ile her geçen gün geniş bir coğrafyaya hitap etmektedir.

2020 Yılında 6 ülkeyle başlayan ihracat serüvenimiz, Petline Super Premium Pet Food markamızın katıldığı yurt dışı fuarlar ve dijital satış platformlarının da etkisi ile 2022 yılının sonunda 20’yi aşkın ülkeye ulaşmış olup bir önceki yıla göre ihracatını %300 arttırmış ve ülkemizin gurur kaynağı olmuştur.
Kaynak:
TİM – www.kolayihracat.gov.tr

Markamızın yurt dışında bayisi yada distribütörü olmak için lütfen ihracat departmanımızla iletişime geçin, Sizde ülkenizde Petline Super Premium Pet Food’un ayrıcalıklı dünyasına dahil olun.