Petline Delicate

Yetişkin Kedi Delicate Tavuklu Pate 80 gr
Yetişkin Kedi Delicate Tavuklu Pate 80 gr

OptiQuattro katkılı Petline konserve ve ıslak mama

Yetişkin Kediler İçin Tavuklu Tahılsız Tam Yaş Mama

Yetişkin Kediler için Tavuklu Tahılsız Tam Yaş Mama; Alltech ile geliştirilen OptiQuattro® teknolojisi ile sürdürülebilir tazeliği, biyoyararlanımı, dışkıdaki koku kontrolü ve güçlü bağışıklığı doyasıya yaşayın.

tahılsız

İçindekiler

Et ve Hayvansal ürünler (tavuk min.%4), bitkisel ürünler,
Alltech Opti-Quattro gıda takviyesi (Yukka, Mikotoksin Bağlayıcısı, Glutamik Asit, Arginin, Nükleotidler, Aminoasitler), vitaminler, mineraller.

Besin Takviyeleri

Vitamin A 2,000 i.u./Kg, Vitamin D3 200 i.u./Kg, Vitamin E 20 i.u./Kg, Çinko 10.0mg/kg, Manganez 5,0 mg/kg, Selenyum 0.04mg/kg, İyot 0,50 mg/kg, Taurin 250 mg/kg, Çin tarçını zamkı 1275 mg/kg.

Analiz İçeriği

Protein %8,5, Yağ %6, Kül %2, Selüloz %0,4, Nem %80

İlave Bilgiler
  • Kedinizin ağırlığına göre önerilen günlük beslenme miktarları ( gr/gün ) için tabloya bakınız.
  • Günlük verilecek mama miktarı, dış ortam sıcaklığı, kedinizin yaşam şartları ( ev içinde/dışında ), karakterine ve aktivitesine bağlı olarak değişebilir.
  • Kedinizin ideal ağırlığında olabilmesi için mama miktarının tartılarak verilmesi önemlidir.
  • Verilecek mama miktarının doğru ayarlanmasında, kedinizin iştah durumunun, görünümünün ve dışkısının değerlendirilmesi yardımcı olacaktır.
  • Bir mamadan diğerine geçiş, aşamalı olarak her iki mamanın küçük miktarlarının karıştırıldıktan sonra bir hafta boyunca verilmesi yolu ile yapılmalıdır.
  • Mama kabının yanında daima temiz ve taze su bulundurunuz. Suyu temiz bile görünse en az günde bir kez değiştiriniz.
  • Ürünü kuru ve serin bir yerde saklayınız ve her kullanımdan sonra ambalajın iyice kapandığından emin olunuz.
  • Direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız.
  • Üretim tarihi & tavsiye edilen tüketim tarihi, parti kodu ve fabrika onay numarasını paketin üzerinde görebilirsiniz.
  • En kısa depolama ömrü son kullanma tarihi kadardır.

 

Besin alımını teşvik etmek, evcil hayvanların sağlıklı gelişimini sürdürmede önemli bir etkiye sahiptir. OptiQuattro teknolojisi ile üretilen yüksek sindirilebilirliğe sahip besinler yakın dostlarımızın güçlü bir bağışıklık sistemi oluşturmasında önemli bir etkiye sahiptir. İyi tüy/kürk kalitesi, optimum deri sağlığı, maksimum antioksidan seviyesi ve diğer besinlerle etkileşimin önlenmesi sonucunda ulaşılan yüksek kalsiyum, selenyum ve vitamin
seviyesi biyoyararlanımın maksimize edilmesi sonucu ulaşılmak istenen amaçlardır.

Yapılan araştırmalarda, evcil hayvan sahibi olmada yaşanan en büyük sıkıntılardan birinin dışkı kokusu olduğu ortaya konulmuştur. Evcil hayvanınızın dışkısının bakteri aktivitesi ile ayrışması, kötü bir kokuya sahip amonyak ve diğer zararlı gazları açığa çıkartmaktadır.
Bu gazlar, özellikle kapalı alanlarda evcil hayvanlar ve insanlar için rahatsız edici olabilmektedir. OptiQuattro teknolojisinin içerdiği özel içerikler sayesinde dışkı ve idrardaki amonyak konsantrasyonunda %50’ye varan azalma olduğu klinik deneylerle kanıtlanmıştır.

Kedi ve köpeklerin bağışıklık sistemi son derece karmaşıktır. Pek çok şey bağışıklık sistemini tehlikeye atarak hastalık riskini arttırmaya neden olabilir. Beslenme stratejileri yoluyla sağlıklı bir bağışıklık sistemini sürdürmek patojenlere karşı koruma sağlamakta kedi ve köpeklerin genel sağlığını iyileştirmektedir. OptiQuattro teknolojisinin içerdiği üstün probiyotik ve prebiyotiklerle yakın dostunuzun strese karşı daha yüksek direnç gösterdiğini, optimum performansa ulaştığını, güçlü bir bağışıklığa sahip olduğunu anlayacaksınız.

Proteinin yapısal bozulmasının engellenmesi, evcil hayvan gıdasının tavsiye edilen son tüketim tarihine kadar (ambalajı açılmayacak şekilde) protein deformasyonun engellenmesi açısından dikkat edilmesi gereken önemli bir husustur. OptiQuattro teknolojisi ile evcil hayvanınızın yediği gıdalardan maksimum fayda görmesi sağlanırken aynı zamanda tazelik ile birlikte gelen lezzet ile büyümenin sürdürülebilmesi sağlanır. OptiQuattro teknolojisi ile evcil hayvanınız yediği gıdalar sayesinde hem sağlığını güçlendirir hem de tazeliğin getirdiği lezzet ile devamlı büyüme sağlanır.

optiquattro 4 başlık

Evcil hayvan sahiplerinin hayvanlarını ne kadar önemsediğinin farkındayız. Onlar bu bağlılıklarını, onları uzun, mutlu ve sağlıklı bir yaşam için en iyi
şekilde besleyerek göstermektedir.
Petline olarak, evcil hayvanların optimum sağlık durumunu sağlamak
vehastalıkları minimize etmenin genel refahın en önemli unsurlarından birisi
olduğunu deneyimlemekteyiz.
Beslenme yoluyla yakın dostlarınızın bağışıklık sistemini iyileştirmeye
odaklanmak da markamızın en temel stratejilerimizden bir tanesidir.
Büyük bir inovasyon olarak adlandırılan ve Petline’in Alltech ile birlikte geliştirdiği OptiQuattro teknolojisi ile sunulan beslenme çözümleri, lezzeti
arttırır, bağırsak sağlığını korur ve daha iyi bir bağışıklık sistemi için doğal
savunma mekanizmaları oluşturur.
Bu teknolojiyi kedi ve köpekler için dört ana unsur ile ifade eder.
Biyoyararlanım, güçlü bağışıklık, sürdürülebilir tazelik ile sindirim ve boşaltım
sistemi konforu (dışkıdaki koku kontrolü)
Siz de yakın dostlarınız için
OptiQuattro katkılı Petline konserve ve ıslak mama
grubuna geçin, rahat edin.