Alltech Hakkında

Alltech HAKKINDA

Alltech, hayvanları ve bitkileri gerçek potansiyellerine ulaştırarak performanslarını optimize eden bilimsel ve yenilikçi beslenme teknolojileri sunmaktadır. Özellikle maya bazlı teknolojiler, iz mineraller, enzimler ve nutrigenomik bilimi alanında bilimsel yenilikler geliştiren şirket, beslenme yoluyla sağlık ve verimde iyileşme sağlamaktadır.

1980 yılında kurulan Alltech’in merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde olup, dünyanın en büyük biyoteknoloji ve maya üreticisidir.

Yakın Doğu, Ortadoğu ülkeleri, Türki Cumhuriyetler ve Balkanların bağlı olduğu Türkiye ofisi ise 2003 yılında İzmir’de kurulmuştur. Ofis ve üretim tesislerinde, her biri kendi alanında uzman kadrosuyla hizmet veren Alltech Türkiye, sunduğu ürün ve hizmetler ile endüstrinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamayı hedeflemektedir.

Alltech ve Petline, global bir marka yaratmak arzusu ile pet ürünleri konusunda stratejik ortak olarak işbirliği anlaşması imzalamıştır. Bu anlaşma, Petline markalı üretilen ürünlerin üzerinde Alltech imzası taşınmasıyla perçinlenmiştir.